Hakkımızda

Aracınıza bakmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hantur ekibi olarak var gücümüzle siz otomobil sahiplerinin araçlarıyla ilgili deneyimlerini kolaylaştırmak, iyileştirmek ve daha avantajlı hale getirmek için çalışıyoruz.

 

Aracınızın düzenli ihtiyaçlarını sizin adınıza izliyoruz; zamanı geldiğinde ihtiyacınıza özel, kolay ve avantajlı çözümler sunuyoruz. Lastik değişimi, akü değişimi, periyodik bakım, trafik sigortası yenileme, motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri gibi düzenli olarak yapılması gereken işlemleri sizin için takip ediyoruz.

 

İhtiyacınıza en uygun çözümlere, son dakikaya kalmadan, avantajlı şartlarda erişim imkanı sunuyoruz. Dilerseniz, sizi yakınınızda bulunan ve hizmet kalitesini ölçümlediğimiz anlaşmalı tedarikçi noktalarımıza yönlendiriyoruz.

 

Bu süreçlerin tamamında aracınızın yanı sıra tüm aldığınız ürün ve hizmetlerin bilgilerini sizin adınıza güvenle saklıyor, dilediğinizde erişebileceğiniz ve işinizi kolaylaştıracak şekilde hizmetinize sunuyoruz.


Özetle; Hantur, hantur oto lastik olarak, hantur maraş, continental, continental lastikleri, maraş continental bayi, barum lastikleri, barum lastik maraş bayi, barum lastik maraş, matador lastikleri, matador lastik maraş bayi, matador lastik maraş, rot, rot ayarı, kamyon rot, otobüs rot, balans, kamyon balans, otobüs balans, lastik, lastik değişimi, lastik tamiri, lassa, Michelin, Bridgestone, falken, pirelli, Goodyear, traktör lastiği, araç bakım, hızlı servis, yağ değişimi, filtre bakım hizmetleri vermekteyiz. 

İletişime Geçin

Şazibey Mah. 64015. sk. Master Beton Peyzaj No: 1/A Onikişubat / KAHRAMANMARAŞ

Randevu için Mesaj Gönderin